Syner pożyczka

Syner: opinie i recenzja pożyczki przez internet

Syner to firma, udzielająca pożyczek online od lipca 2013 roku. Syner.pl stawia głównie na marketing w internecie oraz konkursy dla klientów biorących u nich pożyczki. Szybkie pożyczki przez internet cieszą się dzisiaj dużym uznaniem oraz niskie koszty. Niedawno opisywaliśmy ofertę serwisu Kuki.pl, a także usługi serwisy Wonga oraz Halo Pożyczka. Zaletą firmy Syner jest szybkość rozpatrywania wniosków. Jeśli więc zależy ci na szybkiej decyzji pożyczkowej, wybór tej oferty będzie doskonałym posunięciem.

Przy pierwszej pożyczce możemy wnioskować o kwotę od 100 do 1000 zł, na okres 30 dni, ale później wraz z każdą kolejną, można starać się nawet o kwotę 3500 zł. Syner przestrzega, że nietrzymanie się terminów może spowodować naliczenie karnych odsetek. Aby otrzymać pożyczkę w Syner niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wymagane jest także posiadanie numeru telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Wiek pożyczkobiorcy to minimum 18 lat i nie więcej niż 75 lat. Ostatnim wymogiem jest brak wpisu w rejestrze dłużników. Do zakończenia procesu niezbędne jest przelanie kwoty wysokości 1 zł na podany na stronie numer konta bankowego. Wejdź na www.syner.pl i sprawdź stronę w zupełnie nowej odsłonie.

Banki, w któych firma posiada rachunek: Millenium, PKO BP, mBank, Alior Bank, BZ WBK.

syner opinie

Syner Sp. z o.o.

ul. Mazowiecka 11 lok. 49.
00-052 Warszawa

syner.pl

Kwota pożyczki

100 – 3.500 zł

Czas na spłatę

1 – 30 dni

Pierwsza pożyczka

do 1.000 zł

Pierwsza pożyczka

do 30 dni

Pożyczka w Syner.pl: zalety i wady

Zbieramy opinie o Syner pozyczka i na ich podstawie uzupełniamy wady i zalety pożyczania w tej firmie.

Zalety pożyczki w Syner
  • Pierwsza pożyczka w wysokości do 1000 zł na 30 dni jest darmowa;
  • Możliwość pożyczenia wysokiej kwoty kolejnej pożyczki (do 3500 zł);
  • Opcja wcześniejszej spłaty pożyczki;
  • Pożyczka online pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu;
  • Szeroki przedział wiekowy pożyczkobiorców – 18-75 lat;
  • Syner nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o dochodach;
  • Szybka weryfikacja wniosku;
  • Elastyczny termin spłaty (można przedłużyć swoje zobowiązanie na kolejne 30 dni).
Wady pożyczki w Syner
  • Nowy klient może pożyczyć maksymalnie 1000 zł;
  • Oferta pożyczki Syner w porównaniu do konkurencji jest droższa (pierwsza pożyczka jest darmowa);
  • Prawdzanie danych w bazie BIG i BIK;
  • Infolinia nie działa podczas weekendów;
 • Opinie

  Opinie klientów o pożyczkach w Syner.

  Tydzień temu splaciłam pożyczkę. 1000 zł darmowej pożyczki. Uratowali mnie jak zabrakło mi do wypłaty, wiele firm wczesniej odmówiło mi pożyczki. W końcu trafiłam do Syner i oni jako jedynie zaakceptowali mój wniosek. Moge polecic z racji tego,ze formalnosci nie jest wiele, sama strona wygodna. Firma uczciwa, nie traca czasu na formalności i szybko przelewają pieniądze.

  Zdarzyło się, że potrzebowałem niewielkiej gotówki na szybko i Syner mi ją udostępnił. Pieniądze otrzymałem w około 15 minut. Jak dla mnie super firma!

  Wszystko szybko i sprawnie, minimum dokumentów, niska prowizja za korzystanie z pożyczki. Podchodzą do klienta bardzo profesjonalnie, a zarazem miło. Nie było problemu z zapłatą po miesiącu. Nie byłem przekonany do tej firmy zanim nie spróbowałem. Wybrałam Syner i to była dobra decyzja.

  Podsumowanie

  Syner jest rzetelną firmą i znajduje się w rankingu najlepszych chwilówek online. Chociaż pierwsza kwota jest niewielka, o większą sumę będziemy mogli się starać już przy kolejnej umowie. Syner oferuje pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń dla osób pomiędzy 18 a 75 rokiem życia, które posiadają stałe źródło dochodów. Zawarcie umowy pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

  Dodatkowa gotówka czeka na Was w Syner. Wejdź na www.syner.pl i zlóż wniosek 1000 złotych za darmo. Sprawdź!

  FAQ

  Masz pewne pytania o szczegóły związane z pożyczkami przez internet Syner? Zobacz, czy na naszej liście nie znajdziesz na nie odpowiedzi.

  Jak wziąć pożyczkę w Syner?

  Pożyczka w Syner to pożyczka w 100% online, bez zaświadczeń, na dowolny cel. Zarejestruj się, wypełnij dodatkowe dane i złóż wniosek o pożyczkę online. Po wykonaniu tych działań wysyłasz wniosek do pożyczkodawcy. Jeśli Syner pozytywnie oceni twój wniosek, zostaniesz poproszony o przelanie symbolicznej opłaty weryfikacyjnej (1 zł). Kwotę tę przelewasz na rachunek podany przez pożyczkodawcę. Wniosek rozpatrywany jest w ciągu godziny, a jeśli mamy konto w jednym z banków wskazanych przez Syner, to pieniądze powinny być na naszym rachunku jeszcze tego samego dnia. Ciesz się pieniędzmi i realizuj swoje marzenia.

  Syner – jakie warunki pożyczki?

  Wiek pożyczkobiorcy od 18 do 75 roku życia, posiadanie stałego źródła dochodów zapewniającego spłatę zaciągniętej pożyczki. Nie ma sensu zatrzymywać się przy pozostałych wymogach związanych z obywatelstwem, zameldowaniem, rachunkiem bankowym i telefonem komórkowym, gdyż spełnia je przytłaczająca większość konsumentów.

  Czy jest jakaś promocja na pożyczkę przez internet?

  Obecnie przedsiębiorstwo nie oferuje zniżek dla nowych i stałych klientów.

  Na jaką kwotę może być udzielona pożyczka i na jaki termin?

  Syner. Udziela pożyczek od 100zł do 6000zł. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 500zł.

  Dlaczego muszę przelać 1 zł na konto Syner?

  Przelew weryfikacyjny od 0,01 do 1 zł jest stosowany tylko i wyłącznie w celu potwierdzenia i weryfikacji danych osobowych podanych przez Klienta we wniosku aplikacyjnych. Sprawdzamy podane dane i zatwierdzamy przelew.

  Jak spłacić pożyczkę?

  Warunki spłaty pożyczki Klient otrzymuje w Umowie pożyczki. Spłaty pożyczki należy dokonać w terminie wyznaczonym w umowie pożyczki. Osoby które posiadają problemy z terminowym uregulowaniem pożyczki, mogą odpłatnie przedłużyć termin spłaty. Informacje niezbędne do spłaty pożyczki znajdują się w umowie pożyczki. W otrzymanym harmonogramie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do spłaty pożyczki. Pożyczkę można spłacić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w najbliższym oddziale banku. Numer konta do spłaty dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.