Miloan pożyczka

Miloan – opinie i recenzja pożyczki przez internet

Miloan to międzynarodowa firma finansowa oferująca krótkoterminowe pożyczki dla klientów indywidualnych. Czasami trudno jest przewidzieć wszystkie wydatki i zaplanować wszystko. Każdego dnia spotykasz wiele problemów. Czy chciałbyś być przygotowany na wyjątkowe wydarzenia, móc zrobić je dla siebie i swoich bliskich i zobaczyć ich radość? Dobrze mieć kogoś, kto rozumie te potrzeby. Dlatego zawsze możesz liczyć na szybką pożyczkę online w Miloan Polska bez wychodzenia z domu.

Uzyskanie pożyczki na karcie stało się jeszcze łatwiejsze: musisz wypełnić formularz na stronie, dodać kartę bankową i potwierdzić swoje dane. Nie musisz stać w wyczerpujących kolejkach w bankach, otrzymywać odmowy i zbierać wiele różnych zaświadczeń. Masz możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online na konto z dowolnego miejsca w kraju, gdziekolwiek jesteś! Zajmie Ci to nie więcej niż 20 minut!

Jaka jest wygoda serwisu Miloan?
Miloan to prosta, szybka, bezpieczna i wysokiej jakości usługa pożyczki online. Wzory umów i regulaminów są dostępne na stronie internetowej Miloan. Tabele opłat są zawsze widoczne i nie zmieniają się na poszczególnych etapach transakcji. Pożyczkobiorca w sposób jasny i przejrzysty informuje o warunkach pożyczki Miloan,  o terminie spłaty pożyczki i konsekwencjach spóźnionej spłaty. Klienci muszą w pełni zrozumieć na jakich zasadach działa firma.

Miloan oferuje klientom pożyczki na atrakcyjnych warunkach:

– pierwsza pożyczka do 2500 zł. za darmo;

– pożyczki do 5000 zł.;

-wszystkie pożyczki na okres 1-30 dni;

– wniosek dostępny online 24/7

– szybki przelew pieniędzy na konto

– specjalną ofertę w postaci kodów promocyjnych dla stałych klientów

– przedłużenie pożyczki na 7, 14 lub 30 dni;

– wygodny kalkulator pozwala wybrać kwotę pożyczki i czas spłaty jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

W przypadku pierwszej pożyczki (maksymalna kwota to 2500 zł.): przykładowa pożyczka 800 zł. na 30 dni (obliczone na dzień 2018.09.19) – oprocentowanie stałe w skali roku 0%, prowizja 0 zł., odsetki 0 zł., RRSO 0.00%, całkowity koszt pożyczki – 0 zł (w przypadku jej terminowej spłaty); jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); okres obowiązywania umowy 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 800 zł.

Dla kolejnej pożyczki (standardowe warunki spłaty): 800 zł. (całkowita kwota pożyczki) na 30 dni  – RRSO 1732,08% (obliczone na dzień 2018.09.19), oprocentowanie stałe w skali roku: 10 %, prowizja 209,42 zł., odsetki 6,58 zł., całkowity koszt pożyczki 216,00 zł.; jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); okres obowiązywania umowy 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1016,00 zł.

Aby uzyskać pożyczkę wystarczy Twój dowód osobisty i numer konta bankowego. Możesz teraz otrzymać pożyczkę w rekordowym czasie – po zatwierdzeniu wniosku, pieniądze natychmiast trafią do Ciebie na karcie! Kliknij “Złóż wniosek” na stronie miloan.pl i sprawdź to!

miloan-opinie

     Miloan Polska Sp. z o.o.

     ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

      miloan.pl

Kwota pożyczki

300 – 5.000 zł

Czas na spłatę

1 – 30 dni

Pierwsza pożyczka

do 2.500 zł

Pierwsza pożyczka

do 30 dni

Pożyczka w Miloan: zalety i wady

Zbieramy opinie o Miloan i na ich podstawie publikujemy zalety i wady pożyczania w tej firmie.

Zalety pożyczki w Miloan
 • Pierwsza pożyczka do 2500 zł. za darmo
 • Wysoka kwota pożyczki – aż 5 000 zł.
 • Minimum formalności i szybkie procedury (w tym szybka i wygodna rejestracja, szybka weryfikacja i błyskawiczny przelew gotówki)
 • Bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych dokumentów
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem bez prowizji
 • Atrakcyjna stopa procentowa
 • Kod promocyjny dla stałych klientów
 • Pełna ochrona danych klienta
 • Intuicyjny interfejs serwisu
Wady pożyczki w Miloan
 • Ograniczenie wieku przy wnioskowaniu o pożyczkę w przypadku osób poniżej 22 lat i powyżej 75 roku życia
 • Sprawdzenie zdolności kredytowej klientów w bazach dłużników
 • Obsługa klienta jest dostępna tylko w dni robocze

Jak uzyskać pożyczkę w Miloan?

 • stwórz swój profil na stronie (jeśli jest to twoja pierwsza pożyczka w Miloan);
 • wybierz kwotę, czas spłaty i złóż wniosek online;
 • potwierdź swoje dane i wykonaj przelew identyfikacyjny w wysokości 0,01 zl.;
 • otrzymaj pieniądze na swoje konto w możliwie jak najkrótszym czasie, pożyczkodawca powiadomi cię o tym przez SMS lub e-mail. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o kolejną pożyczkę, pieniądze znajdą się na koncie nawet w 15 minut!

Opinie klientów o pożyczkach w Miloan

Przez długi czas nie mogłem znaleźć niebankowej instytucji finansowej dla siebie. Niedawno skorzystałem z usług Miloan i myślę, że nasza współpraca będzie długofalowa. Najbardziej podoba mi się to, że pierwsza pożyczka do 2500 zł jest bez żadnych opłat! Warunkiem jest jedynie terminowa spłata.

Pożyczki pozabankowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla nieplanowanych potrzeb finansowych i regularnie ich używam. Niestety nie zawsze zdążam z terminową spłatą mojej pożyczki. Dzięki korzystaniu z usług miloan.pl mogę przedłużyć sobie czas spłaty o 7, 14 albo nawet 30 dni! Dla mnie jest to numer jeden na rynku.

Od dawna marzyłem o tatuażu. Tak duży, na całe plecy. Ponieważ wcześniej wziąłem kilka pożyczek w Miloan i spłaciłem je na czas, mogłem ubiegać się o 5000 złotych. Dostałem pożyczkę bez żadnych problemów i robiłem to, co chciałem tyle czasu!

Podsumowanie

Miloan – wygodny serwis dla komfortowych pożyczek online. Pożyczka online – doskonały sposób na rozwiązanie wszelkich problemów finansowych. Szybkość i prostota to podstawowe zasady udzielania pożyczek online. Miloan daje możliwość uzyskania szybkiej pożyczki na karcie przez Internet, a także uzyskać pełne informacje na stronie internetowej i skonsultować się z pracownikiem firmy w sprawie uzyskania pożyczki.

Proces uzyskania pożyczki w Miloan Polska to tylko kilka prostych kroków. Musisz wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, złożyć wniosek i dokonasz opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Wypełnienie formularza online zajmuje zaledwie kilka minut. Wszystko, czego potrzebujesz, to Twój dowód osobisty i numer konta bankowego. Nie wymagane dodatkowych dokumentów lub zaświadczeń o zarobkach.

Nie ma znaczenia, czy bierzesz pożyczkę na wesele, budowę lub remont domu, czy chcesz zorganizować wakacje – Miloan pomoże ci szybko uzyskać pożyczkę na dowolny cel bez gwarantów i dodatkowej nadpłaty!

Szybka gotówka czeka na Was na stronie miloan.pl. Złóż wniosek i zdobądź pierwszą pożyczkę 2500 zł. za darmo!

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pożyczek w Miloan, prawdopodobnie odpowiedź na to jest na naszej liście.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Możliwość uzyskania pożyczki w Miloan Polska ma każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 22 do 75 lat,
 • posiada obywatelstwo polskie,
 • mieszka i pracuje na stałe w Polsce,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ma dostęp do Internetu (e-mail),
 • jest stałym użytkownikiem numeru telefonu komórkowego oraz posiada osobisty rachunek bankowy
 • nie jest wpisany do baz dłużników.

Co zrobić, aby uzyskać pożyczkę?

Jeśli jest to pierwsza pożyczka, potrzebujesz:
1) wypełnić formularz na stronie miloan.pl;
2) przelać opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 zł. z osobistego rachunku bankowego lub przelewu 1 zł. za pomocą usługi BlueCash.
3) po tym poczekać chwilę na odpowiedź.

Jeśli jest to kolejna pożyczka, należy zalogować się do swojego profilu, wybrać kwotę oraz ilość dni i złożyć wniosek.

Jak szybko otrzymam pożyczkę?

Pożyczkodawca niezwłocznie poinformuje Cię o decyzji w sprawie uzyskania pożyczki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto tak szybko, jak to możliwe.

Od czego zależy udzielenie pożyczki?

Udzielenie pożyczki w każdym przypadku zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową klienta, w szczególności poprzez weryfikację zebranych informacji przez ERIF, BIG, KRD, BIK. Miloan.pl udziela pożyczki, dokonując indywidualnej oceny wniosku każdego klienta i może zaoferować klientowi mniejszą kwotę pożyczki bez podania przyczyny.

Ile mogę pożyczyć i na jaki okres?

Miloan udziela pożyczek w kwocie od 300 zł. do 5 000 zł. na okres od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa do 2500 zł. Klienci, którzy korzystali już z usług firmy, mogą ubiegać się o kolejną pożyczkę w wysokości ponad 2500 zł.

Czy możesz otrzymać więcej niż jedną pożyczkę od Miloan w tym samym czasie?

Nie, możesz mieć tylko jedną aktywną pożyczkę na pewien okres. Nowa pożyczka może zostać uzyskana następnego dnia po spłacie poprzedniej.

Co to jest kod promocyjny i jak z niego korzystać?

Dla stałych klientów dostępna jest specjalna oferta w postaci kodów promocyjnych. Użytkownicy otrzymujący kod za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail będą mogli z nich korzystać. Pole kodu promocyjnego znajduje się nad przyciskiem “ZŁÓŻ WNIOSEK” obok kalkulatora pożyczkowego. Akcje mają charakter tymczasowy i dotyczą obniżenia kosztów około pożyczkowych, w tym prowizji i oprocentowania. Oferty są ograniczone do nieprzekraczającego 30 dni na wykorzystanie kodu.

Jak spłacić pożyczkę?

Wejdź do Swojego profilu, kliknij przycisk “Spłać pożyczkę”. Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie bez żadnych kar ani ograniczeń.

Dane bankowe pożyczkodawcy:
rachunek bankowy: 57 1160 2202 0000 0003 0967 3345
Tytuł przelewu dla spłaty pożyczki: Spłata pożyczki TU WPISZ NUMER SWOJEJ POŻYCZKI

Jak tylko kwota zostanie zaksięgowana na naszym koncie, prześlemy Ci potwierdzenie zwrotu pożyczki pocztą elektroniczną.

Pamiętaj! Wyznaczony termin spłaty to data, w której przelew powinien być zaksięgowany na konto bankowe Miloan Polska. Jeśli dokonujesz przelewu z innego banku, zaksięgowanie wpłaty może potrwać dłużej (do jednego dnia roboczego).

Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki i jak to zrobić?

Tak. Masz jednak jedno przedłużenie na jedną pożyczkę na okres 7, 14 lub 30 dni. Możesz przedłużyć pożyczkę poprzez swoje konto Miloan (postępuj zgodnie z instrukcjami).

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić zadłużenia w terminie, skontaktuj się z Miloan Polska pod numerem telefonu +48 533 100 533 lub e-mailem kontakt@miloan.pl.

Nie mogę spłacić pożyczki na czas, co mam zrobić?

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki na czas, możesz skorzystać z opcji przedłużenia pożyczki.

Również jeśli nie możesz dokonać płatności w terminie, skontaktuj się z pożyczkodawcą telefonicznie +(48) 533 100 533  co pomoże znaleźć rozwiązanie.

Co się stanie, jeśli spóźnię się z moją spłatą pożyczki lub nie spłacę jej?

W przypadku opóźnienia lub braku spłaty (część lub całość pożyczki) pożyczkodawca będzie miał prawo obciąży Cię odsetkami za czas opóźnienia zgodnie z umową i ustawodawstwem Polski, a także przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do BIG oraz BIK. Może to negatywnie wpłynąć na Twoją historię kredytową.

Jak działa wsparcie?

Możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie aplikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag, skontaktuj się z pożyczkodawcą e-mailem kontakt@miloan.pl lub telefonicznie pod numerem +48 533 100 533.

Platforma jest dostępna 24 godziny na dobę. W przypadku złożenia wniosku po godzinie 20:00, pożyczkodawca odpowie na to w następnym dniu roboczym od godziny 9:00.

Czy moje dane są chronione?

Miloan Polska dba o standardy bezpieczeństwa. Wykorzystywane są specjalistyczne narzędzia gwarantujące pełną ochronę danych. Transmisja za pomocą certyfikatu SSL uniemożliwia ich odczytanie przez osoby nieuprawnione. Klienci mogą być pewni, że ich dane osobowe, loginy, hasła i informacje dotyczące płatności nie trafią w niepowołane ręce. Wszystko jest poufne.