Lime-Kredyt pożyczka

Lime Kredyt: opinie i analiza oferty pożyczki przez internet

Lime-Kredyt to nowoczesna i prosta usługa pozabankowych pożyczek online, przeznaczona dla klientów indywidualnie. Aby uzyskać pożyczkę w Lime-Kredyt potrzebujesz tylko dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Dzięki automatyzacji wszystkich procesów przetworzenie aplikacji i przelanie pieniędzy na konto klienta zajmuje kilka minut.

Strona www.lime-kredyt.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych klientów. Strona regularnie przeprowadza audyty pod kątem zgodności z międzynarodowymi systemami płatności Visa i Mastercard. Strona zawiera pełne informacje o zespole Lime-Kredyt (jest to prawdopodobnie jedyna firma na rynku mikrokredytów, która ujawnia nazwiska i twarze kierownictwa) oraz oferowane usługi. Możesz skontaktować się z konsultantem online, który jest gotów pomóc ci w temacie, który cię interesuje, a także przez telefon lub e-mail. Pożyczka jest dostępna online 24h na dobę.

Serwis Lime-Kredyt jest w stanie nie tylko usprawiedliwić oczekiwania klientów, ale także je przekraczają.

Lime-Kredyt oferuje klientom pożyczki bez ukrytych kosztów (RRSO 0%, bez prowizji i odsetek) i niepotrzebnych certyfikatów na atrakcyjnych warunkach:

– pierwsza pożyczka do 3250 zł. za darmo;

– minimalna kwota pożyczki – od 100 zł.;

– wszystkie pożyczki na okres 7-30 dni;

dodatkowe pożyczki oraz zniżki dla stałych klientów w programie “Lojalny Klient” (dla tych, którzy regularnie korzystają z ofert firmy i spłacają swoje pożyczki na czas);

przedłużenie pożyczki na 7, 14 lub 21 dni (wielokrotnie, za opłatą);

– możliwość odroczenia płatności.

Przykład obliczenia kosztu pożyczki w promocji “Pierwsza pożyczka za darmo”:

RRSO – 0.00%, całkowita kwota pożyczki: 1000 zł., oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt pożyczki: 0 zł. (w tym: prowizja 0 zł., odsetki 0 zł.), całkowita kwota do spłaty: 1000 zł., okres pożyczania: 30 dni.

Aby uzyskać pożyczkę musisz posiadać: PESEL, adres e-mail, podłączenie do Internetu oraz rachunek bankowy. Wyślij aplikację na stronę www.lime-kredyt.pl i sprawdź, jaką ofertę przygotował dla ciebie pożyczkodawca.

lime-kredyt opinie

Lime-Kredyt Sp. z o.o.

ul. Św. Filipa 23/6
31-150 Kraków

lime-kredyt.pl

Kwota pożyczki

100 – 3.250 zł

Czas na spłatę

7 – 30 dni

Pierwsza pożyczka

do 3.250 zł

Pierwsza pożyczka

do 30 dni

Pożyczka w Lime Kredyt: zalety i wady

Zbieramy opinie o Lime-Kredyt i na ich podstawie publikujemy zalety i wady pożyczania w tej firmie.

Zalety pożyczki w Lime-Kredyt
 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki;
 • Pierwsza pożyczka do 3250 zł. za darmo;
 • Minimum formalności i szybkie procedury (w tym szybka i wygodna rejestracja, szybka weryfikacja i błyskawiczny przelew gotówki nawet w ciągu kilku minut)
 • Pożyczka od 18 lat
 • Bez zaświadczeń o dochodach
 • Możliwość uzyskania pożyczki na Twoje konto PayPal, na rachunek bankowy, na rachunek karty kredytowej (Visa i Mastercard)
 • Oszczędność pieniędzy przy każdej nowej pożyczce
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem bez prowizji
 • Wielokrotne przedłużenie pożyczki
 • Bez dodatkowego oprocentowania pożyczki
 • Poprawa historii kredytowej
 • Intuicyjny interfejs serwisu
Wady pożyczki w Lime-Kredyt
 • Sprawdzenie zdolności kredytowej klientów
 • Biuro Obsługi Klienta dostępne tylko w dni robocze

Jak uzyskać pożyczkę w Lime-Kredyt?

 • stwórz swój profil na stronie (jeśli jest to twoja pierwsza pożyczka w Lime-Kredyt);
 • uzupełnij dane swojego rachunku bankowego i wprowadź dodatkowe informacje w celu ustalenia taryfy (jeśli jest to twoja pierwsza pożyczka w Lime-Kredyt);
 • złożyć wniosek online – wybierz kwotę i okres pożyczki;
 • podpisać umowę kodem z SMSa, który zostanie wysłany na Twój numer telefonu komórkowego i gotówkę zostaną natychmiast przekazane na Twoje konto.

Opinie klientów o pożyczkach w Lime-Kredyt

Dzięki Lime-Kredyt po prostu mogę więcej. Wcześniej, na przykład, kiedy zepsuł się samochód, musiałem czekać na wypłatę. Teraz jest to dużo szybciej i sprawniej. Oczywiście nie jest to kredyt na samochód albo kredyt hipoteczny, ale jest w sam raz na szybkie potrzeby, w sam raz dla gospodarstw domowych. Oczywiście, odsetki są trochę większe niż w banku, ale jednocześnie też nie biorę tego na dwa lata. Jeżeli brakuję ci trochę gotówki – polecam wszystkim – liczyć pieniądze, planować wydatki, a jak potrzeba – pożyczać rozsądnie. Pomoże w tym Lime-Kredyt.

Oczywiście, Lime Kredyt – to świetna firma. Ze wszystkim pomogli, wszystko mi wyjaśnili. Raz zdarzyło mi się zapomnieć o terminie spłaty – zadzwoniłem do nich, żeby im powiedzieć o co chodzi i ich uprzedzić, a oni mi jeszcze pożyczkę przedłużyli, i nie informowali żadnych biur kredytowych, a po prostu załatwili sprawę.

Mam dwa powody. Mimo to że procent na karcie kredytowej jest niższy, ja wybrałem Lime-Kredyt. Po-pierwsze uzyskania karty kredytowej u mnie w mieście jest trudne – trzeba jeździć do banku, zbierać papierki, czekać, i nie wiadomo czy dostaniesz kartę czy nie. Na koniec jak już dostaniesz, to już nie potrzebujesz pieniędzy. Po drugie za karty kredytowe trzeba płacić, za używanie, za różne inne rzeczy. Z Lime wszystko łatwo, składasz wniosek na stronie, zajmuje to dokładnie 5 minut, widzisz wszystkie opłaty, a gotówkę masz już w ciągu dwóch minut. Wszystko prosto, łatwo, bezproblemowo. Na pewno polecam Lime-Kredyt.

Zazwyczaj kiedy jest pilna potrzeba pieniędzy korzystam dosyć często z usługi limekredyt. Biorę pożyczki na krótki czas tak, na 4-5 dni nie dłużej. Zdarza się, że nadszedł czas zapłaty za czynsz, wynagrodzenie jeszcze nie zaksięgowali, a za mieszkanie trzeba zapłacić. Wtedy jest tylko jedno wyjście – skorzystać z Lime. Podoba mi się, że serwis jest bardzo wygodny, pożyczkę można zwrócić nawet następnego dnia, a jak trzeba przedłużyć termin spłaty, to bardzo łatwo to zrobić w swoim profilu. Lime jest po prostu wygodny.

Podsumowanie

LIME to serwis online, w którym można łatwo uzyskać pożyczkę o dowolnej porze dnia i nocy. Lime-Kredyt współpracuje z największymi biurami informacji kredytowej i gospodarczej, udzielając pożyczek bez pośredników. Lime-Kredyt jest szybszy od pozostałych – zarejestrowany użytkownik może otrzymać pieniądze w ciągu 1 minuty od wypełnienia wniosku. W Lime-Kredyt cały proces jest prostszy – w celu uzyskania pożyczki potrzebne są tylko informacje z dowodu osobistego. Wreszcie, Lime-Kredyt jest tańszy: tylko w tej firmie stali klienci mogą korzystać z pieniędzy przez 5 dni bez żadnych opłat nieograniczoną liczbę razy. Pożyczka jest udzielana bezpłatnie, a prowizja za przedterminową spłatę pożyczki wynosi 0%. Stali klienci otrzymują wyższe kwoty pożyczek, płacąc za to mniej.

Potrzebujesz pozyczka w 5 minut na konto? Szybka gotówka czeka na Was na stronie www.lime-kredyt.pl. Złóż wniosek i zdobądź pierwszą pożyczkę 3250 zł. za darmo!

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pożyczek w Lime-Kredyt, prawdopodobnie odpowiedź na to jest na naszej liście.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Możliwość uzyskania pożyczki w Lime-Kredyt ma każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 18 lat,
 • posiada ważny dowód osobisty Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ma dostęp do Internetu,
 • posiada osobisty rachunek bankowy w banku polskim.

Czy muszę dostarczyć dokumenty przy składaniu wniosku o pożyczkę?

W procesie przydzielania taryfy pożyczkodawca sprawdza informacje w dostępnych źródłach. Jednak zdarza się, że ta informacja jest niewystarczająca i pożyczkodawca powinien poprosić cię o przesłanie kopii niektórych dokumentów.

Jak szybko otrzymam pożyczkę?

Nowy klient może otrzymać pieniądze w ciągu około 30 minut od rejestracji, a zarejestrowany użytkownik po 1 minucie. W każdym razie pożyczkodawca stara się, aby ten czas był krótszy i tylko w niektórych przypadkach można go przedłużyć.

Jak działa program "Lojalny Klient"?

Każdy klient, który spłaca co najmniej jedną pożyczkę w Lime Kredyt na czas, może otrzymać kolejną pożyczkę ze zniżką. Na przykład: jeśli masz jedną spłaconą pożyczkę, możesz otrzymać kolejną z 25% zniżką. Klient, który pomyślnie spłacił dziewiąta pożyczkę, może otrzymać kolejną ze zniżką aż 50%.  Wysokość zniżki na kwotę prowizji zależy od terminowej spłaty pożyczek przez klienta.

Jak zmniejszyć oprocentowanie pożyczki i zwiększyć dostępny limit?

Oprocentowanie i wysokość pożyczki zależy od taryfy: im lepsze taryfa (LIME/START, LIME / SILVER, LIME/GOLD, VIP), tym lepsze warunki pożyczki. Aby zmienić taryfę na lepszą, wystarczy skorzystać z usług Lime Kredyt. W profilu klienta na serwisie lime-kredyt.pl znajduje się panel z informacje, jak szybko możliwe jest przydzielenie następnej taryfy.

Dlaczego znalazłem się w programie "Poprawa historii kredytowej"?

Najprawdopodobniej system znalazł negatywne wpisy w Twojej historii kredytowej. Po zakończeniu programu “Poprawa historii kredytowej” Twoja zdolność kredytowa wzrośnie, a Ty uzyskasz pełny dostęp do usług Lime-Kredyt.

Jak spłacić pożyczkę?

Wejdź do Swojego profilu (zakładce “Zwróć pieniądze”), kliknij przycisk “Spłać pożyczkę” i spłać pożyczkę bez prowizji za płatność. Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie bez żadnych kar ani ograniczeń.

Dane bankowe pożyczkodawcy:
rachunek bankowy BZWBK:
06 1090 2398 0000 0001 3349 5821

Czy mogę przedłużyć pożyczkę i jak to zrobić?

Zawsze możesz przedłużyć pożyczkę, w tym przeterminowaną pożyczkę.

Wejdź do Swojego profilu, przejdź do zakładki “Zmień termin spłaty “. Następnie kup kupon, aby przedłużyć wypłatę o 7,14 lub 21 dni. Wpisz numer kuponu w pole na swoim profilu. Pożyczka może zostać przedłużona wiele razy po zapłacie naliczonych opłat.

Brak spłaty pożyczki, co się stanie?

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki na czas, możesz skorzystać z opcji przedłużenia pożyczki.

Również jeśli nie możesz dokonać płatności w terminie, skontaktuj się z działem obsługi klienta pożyczkodawcy i poproś o odroczenie płatności do 3 dni. Odroczenie płatności pożyczki przyznawane jest według uznania Lime-Kredyt.

W każdym razie skontaktuj się z pożyczkodawcą telefonicznie (+48) 22 349 95 14 co pomoże znaleźć rozwiązanie!

Co się stanie, jeśli spóźnię się z moją spłatą pożyczki lub nie spłacę jej?

W przypadku opóźnienia lub braku spłaty (część lub całość pożyczki) informacja o zwłoce w spłacie pożyczki zostanie przekazana do BIK. Może to negatywnie wpłynąć na Twoją historię kredytową.

Pożyczkodawca będzie miał prawo obciąży Cię odsetkami za czas opóźnienia zgodnie z umową i ustawodawstwem Polski, które zostaną dodane do niespłaconej kwoty pożyczki i płatności w ramach umowy.

Pożyczkodawca ma prawo przekazania dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim, oraz żądać zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego.