Credilo pożyczka

Pożyczki w Credilo - opinie klientów i pełna recenzja

Sytuacja, w której nieoczekiwanie potrzebne są pieniądze, może nastąpić w dowolnym momencie, a przyczyną niespodziewanych wydatków może ulec zmianie, od zakupu blokady drzwi, która się zepsuła, a kończąc na grzywnie zapłacie. Aby rozwiązać takie problemy pomoże serwis pożyczek internetowych Credilo, co pozwoli ci uzyskać pożyczkę krótkoterminową na korzystnych warunkach w 15 minut. 100% przez Internet, dokumenty nie są wymagane, w tym zaświadczenie o dochodach. Proces podejmowania decyzji o udzieleniu pożyczki jest ograniczone przez niezbędne minimum i może trwać do 10 minut. Tak więc, w przypadku nieplanowanych wydatków, rozwiązanie finansowe czeka na Was niemal natychmiast. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, więc możesz go używać w dogodnym dla siebie momencie.

Credilo oferuje swoim klientom proste i atrakcyjne warunki pożyczki:
Jeśli jesteś nowym klientem, możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 100 zł. do 1600 zł. na maksymalny okres 30 dni. Każda kolejna pożyczka może być dostępna do maksymalnie 2500 zł.

W swoich działaniach pożyczkodawca stawia na pierwszym miejscu potrzebę zapewnienia najbardziej komfortowych warunków dla klienta:

– jest to jasna polityka pożyczkowa: warunki, w których klient otrzymuje pożyczkę, w tym wszystkie koszty, są widoczne i podkreślane przy składaniu wniosku o pożyczkę;

funkcjonalność: witryna posiada intuicyjny kalkulator, który pokaże Wam jaka kwota pożyczki i na jaki okres może być zapewnioną, a także na jakich warunkach;

prędkość: 5 minut – wprowadzasz niezbędne dane i żądasz pożyczki na stronie, do 10 minut – czas na podjęcie decyzji o pożyczce;

prostota: wszystko, czego potrzebujesz, to dowód osobisty i telefon komórkowy. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić www.credilo.com. Stworzymy Twój profil po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i prawidłowym sprawdzeniu Twojej tożsamości;

dostępność: pożyczka jest dostępna 24 godziny na dobę w dowolnym miejscu w kraju, w którym masz dostęp do Internetu; istnieje wsparcie klienta przez telefon i e-mail;

– możliwość refinansowania pożyczki i przedłużenia jej spłaty o 30 dni; – możliwość  odmowy od przyznanej pożyczki w terminie 14 dni od daty jej przyznania przez przesłanie wniosku na adres pożyczkodawcy.

Klienci mają zagwarantowane bezpieczeństwo i poufność – strona i system pożyczkodawcy są chronione zgodnie z najwyższymi standardami, każde połączenie z witryną i wejście do profilu są szyfrowane, rozwiązania IT należą do najnowocześniejszych, a ochrona danych osobowych klienta jest priorytetem.

Reprezentatywny przykład pożyczki: RRSO to 819.12 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł.; całkowita kwota do spłaty 1440 zł.; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 240 zł. (w tym prowizja: 240 zł., odsetki: 0 zł). Okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 21 lutego 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Klient może przedłużyć spłatę pożyczki na 30 dni poprzez refinansowanie. Możesz sprawdzić możliwość refinansowania pożyczki po zalogowaniu się do Swojego profilu.

Aby otrzymać niezbędną kwotę na swoje konto, wystarczy wejść na stronę www.credilo.com i kliknąć “SKŁADAM WNIOSEK”. W bardzo krótkim czasie, dzięki prostym procedurom, możesz liczyć na swoją pożyczkę.

credilo opinie

Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.

al. Stanów Zjednoczonych 51/612

04-026 Warszawa

credilo.com

Kwota pożyczki

100 – 2500 zł

Czas na spłatę 

1 – 30 dni

Pierwsza pożyczka

do 1.600 zł

Pierwsza pożyczka

do 30 dni

Zalety i wady pożyczek w Credilo

Zbieramy opinie o Credilo i na ich podstawie publikujemy zalety i wady pożyczania w tej firmie.

Zalety pożyczek w Credilo
 • Pierwsza pożyczka do 1600 zł.
 • Minimum formalności I szybka decyzja
 • Szybkie procedury (w tym szybka i wygodna rejestracja, szybka weryfikacja i rozpatrzenie wniosku pożyczkowego nawet w ciągu kilku minut)
 • Bez zaświadczeń o dochodach
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez dodatkowych kosztów
 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty przez refinansowanie
 • Możliwość weryfikacji klienta za pomocą aplikacji Instantor.
 • Intuicyjny interfejs serwisu
 • Indywidualne rozwiązanie problemów klienta
 • Brak ukrytych kosztów (bez dodatkowego oprocentowania pożyczki, wyłącznie prowizje i opłaty)
 • Niskie koszty pożyczki
 • Szybki, prosty i komfortowy proces pożyczania
 • Dostępność 24/7

Wady pożyczek w Credilo
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Niska maksymalna kwota pożyczki w wysokości 2500 zł.
 • Konieczność ukończenia 22 roku życia w celu wzięcia pożyczki
 • Możliwość ubiegać się o pożyczkę o maksymalnej wartości dopiero od drugiej umowy
 • Sprawdzanie pożyczkobiorców w bazach BIG

Jak uzyskać pożyczkę w Credilo?

 • Złożyć wniosek online na stronie credilo.com
 • Potwierdź dane logując się do konta poprzez aplikację Instantor lub wykonaj natychmiastowy przelew weryfikacyjny przez Przelewy24
 • Po pomyślnym sprawdzeniu pieniądze zostaną natychmiast zaksięgowane na Twoim koncie i będą do Twojej dyspozycji

Opinie klientów o pożyczkach w Credilo

Potrzebowałem niewielkiej kwoty na krótki czas i postanowiłem sprawdzić, jak to działa przez internet. Złożyłem wniosek o pożyczkę na Credilo.com, a wszystko czego potrzebowałem za to, to dowód osobisty i telefon komórkowy. Oferta jest czytelna i przejrzysta – wszystkie warunki i dokumenty prezentowane są na stronie internetowej. Błyskawiczny przelew pieniędzy – 1600 zł na koncie było za 10 minut po złożeniu wniosku. Firma jest uczciwa, a jej oferta bije inne oferty tego rodzaju. Jest bardzo prawdopodobne, że wrócę do nich ponownie.

Możliwość refinansowania pożyczki i przedłużenia jej spłaty na 30 dni czyni tę ofertę jedną z najlepszych na rynku! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się wziąć tę pożyczkę w Credilo i polecam jej użycie.

Korzystałem z usług Credilo więcej niż raz. Wszystko jest bardzo proste i wygodne. Jasne warunki pożyczania, bez dodatkowych odsetek, koszt pożyczki jest znany z góry, prowizje są niewielkie. Bezpłatna weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor, możliwość odmowy pożyczki (opcja, której nie widziałem wcześniej od innych pożyczkodawców). Pożyczka 2500 zl na koncie w 15 minut bez dodatkowych formalności. Cieszę się z Credilo – firma jest niezawodna, a przede wszystkim działa bardzo szybko! Polecam.

Podsumowanie

Credilo to firma, której celem jest nie tylko uratowanie nagłych sytuacji finansowych, ale także wsparcie planowanych wydatków. W swojej działalności pożyczkodawca nigdy nie jest zainteresowany kierunkami wydatkowania środków, a pożyczkobiorca ma prawo rozporządzać nimi według własnego uznania. Ponadto wszystkim klientom oferowane są jednolite warunki pożyczkowe, niezależnie od jakości historii kredytowej lub dochodów. Credilo docenia czas swoich klientów, dlatego proces pożyczania jest prosty i komfortowy, i jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybka gotówka czeka na Was na stronie Credilo.com. Złóż wniosek i zdobądź pierwszą pożyczkę 1600 zł. w 15 minut!  

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pożyczek w Credilo, prawdopodobnie odpowiedź na to jest na naszej liście.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Możliwość uzyskania pożyczki w Credilo ma każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 22 do 75 lat,
 • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiada własny numer telefonu komórkowego,
 • posiada osobisty rachunek bankowy,
 • posiada ważny dowód osobisty,
 • utworzyła swój profil na stronie internetowej www.credilo.com, zaakceptowała warunki pożyczania i złożyła poprawnie wypełniony wniosek,
 • nie ma zadłużenia finansowego w Credilo podczas ubiegania się o pożyczkę oraz  jest w stanie spłacić go w przyszłości.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby ubiegać się o pożyczkę?

Credilo nie wymaga przedkładania jakichkolwiek dokumentów ani zaświadczeń o dochodach. Tylko Twój dowód osobisty oraz telefon komórkowy będą potrzebne przy wypełnianiu wniosku na stronie internetowej.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę pomimo moich zobowiązań wobec innych firm/banków?

Twoje zobowiązania nie uniemożliwiają ci ubiegania się o pożyczkę w Credilo. Pamiętaj jednak, że terminowa spłata zobowiązań tworzy pozytywną historię kredytową, która jest brana pod uwagę podczas analizy Twojego wniosku.

Czy przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki konieczne jest dokonanie przelewu w wysokości 1 zł.?

To nie jest konieczne. Zamiast mikro-przelewu, możesz dokonać weryfikacji tożsamości za pomocą bezpłatnej aplikacji Instantor jest to najszybsza i najbardziej niezawodna metoda.

Możesz również przesłać 1 zł. z Twojego indywidualnego konta bankowego podczas składania wniosku. Nie musisz wypełniać szczegółów przelewu, Credilo zrobi to za Ciebie.

Kiedy ubiegasz się o pożyczkę, sam decydujesz, z której opcji weryfikacji chcesz skorzystać.

Od czego zależy decyzja o udzieleniu pożyczki?

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. W zależności od oceny ryzyka kredytowego, przed podjęciem decyzji konieczne może być skontaktowanie się z pożyczkobiorcą przez telefon.

Zdolność do spłaty pożyczki  jest oceniana na podstawie danych, które klient wprowadza przy składaniu wniosku o pożyczkę, oraz weryfikacji jego wiarygodności i historii kredytowej w ogólnodostępnych bazach danych biurach informacji gospodarczej.

Jak długo muszę czekać na pieniądze po pozytywnej decyzji?

Pożyczka udzielona Tobie jest wysyłana szybkim przelewem natychmiast po podjęciu decyzji. Jeśli Twój bank obsługuje przelewy natychmiastowe, pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się w ciągu kilku sekund. Sprawdź swoje konto bankowe. Jeśli nie ma przelewu na Twoim koncie bankowym, skontaktuj się z, skontaktuj się z Credilo.

Czy mogę ubiegać się o kolejną pożyczkę?

Możesz od razu ubiegać się o kolejną pożyczkę, jeśli spłaciłeś istniejącą pożyczkę w Credilo (po jej  zaksięgowaniu).

Możesz wnioskować o pożyczkę, nawet, jeśli poprzednią pożyczkę zwróciłeś po terminie. Pamiętaj jednak, że historia spłaty buduje Twoją wiarygodność w naszych oczach i ma bezpośredni wpływ na decyzje o przyznaniu każdej następnej pożyczki.

Czy otrzymam przypomnienie o spłacie pożyczki?

Otrzymasz wiadomość o zbliżającej się spłacie pożyczki w Credilo za pośrednictwem wiadomości SMS. Pamiętaj, że terminowa spłata pożyczki pozwoli ci ubiegać się o wyższą kwotę pożyczki w przyszłości.

Jak spłacić pożyczkę?

Możesz łatwo spłacić pożyczkę ze swojego profilu poprzez przelew natychmiastowy. W swoim profilu możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje (np. kwota, termin spłaty). Wystarczy, że klikniesz „spłać”.

Możesz również spłacić pożyczkę tradycyjnym przelewem na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Szczegóły dotyczące płatności można znaleźć na stronie w dziale “Spłata pożyczki”. Przelewu należy dokonać ze swojego indywidualnego konta bankowego.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów.

Co się stanie, jeśli mój czas spłaty pożyczki nie będzie odpowiedni dla mnie?

Jeśli wiesz, że spłacenie wszystkich długów na czas może być dla ciebie niewygodne, sprawdź możliwość refinansowania pożyczki po zalogowaniu się do swojego profilu. Refinansowanie to spłata pożyczki od Credilo z udziałem pożyczkodawcy współpracującego z Credilo. Refinansowanie następuje po tym, jak pożyczkobiorca zapłacił odpowiednią kwotę za korzystanie z usługi, w zależności od kwoty refinansowanej pożyczki i okresu, za który zostanie przeprowadzony refinansowanie. Refinansowanie pozwoli Ci przedłużyć okres spłaty o 30 dni.

W każdym razie, jeśli masz problem ze spłatą pożyczki, skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby znaleźć wyjście z tej sytuacji razem.

Co się stanie, jeśli spóźnię się z moją spłatą pożyczki lub nie spłacę jej?

Opóźnienie lub brak spłaty (część lub całość pożyczki) pociąga za sobą dodatkowe płatności i windykację długów. Pożyczkodawca ma prawo do przelewania zaległych płatności na rzecz osób trzecich, oraz żądać zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Pożyczkodawca ma również prawo do przekazania informacji o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do rejestrów dłużników.

Pamiętaj – zanim zdecydujesz się nie płacić, skontaktuj się z pożyczkodawcą, on pomoże ci spłacić pożyczkę.

Jakie jest oprocentowanie pożyczki?

Credilo nie obciąża swoich klientów dodatkowym oprocentowaniem pożyczki. Całkowity koszt pożyczki w formie prowizji i opłat jest jasny i przedstawiony przed złożeniem wniosku o pożyczkę.